Броньовані двері

Як вибрати вхідні двері

27.01.2014

Англійське прислів’я говорить: «Мій дім – моя фортеця». Надійні і якісні двері зроблять наше житло по-справжньому безпечним і затишним.  Вхідні двері повинні виконувати захисну функцію, витримувати всі примхи природи і, обов’язково, милувати очі господарів та гостей. Які критерії ми повинні ставити перед собою, вибираючи вхідні двері, щоб вони служили нам не один рік?

Двері мають мати правильну форму без деформації та перекосів, надійну конструкцію та систему замикання, хорошу тепло- та звукоізоляцію. При виборі вхідних дверей необхідно звернути увагу на товщину сталевого листа. Вона повинна бути не меншою, ніж 1,5-2,0мм. Лист має бути цільним, бо зварний легко пошкодити ударом зловмисників. Якісні двері – важкі, але не потрібно намагатися обрати якнайважчі, бо нестимуть це навантаження стіни нашого дому і їх неважко буде виламати разом з коробкою. Також дуже важкі двері незручно відкривати-закривати.

Всередині дверей, крім ребер жорсткості, повинен бути звуко- та теплоізоляційний матеріал. Перевагу слід надавати екологічно безпечним та вогнестійким матеріалам. Відмінно свої функції у цьому випадку виконує мінеральна вата.

Дверна коробка, як і двері, має бути виготовлена з міцного матеріалу.

Крім того, якість вхідних дверей залежить від якості їх встановлення. Встановлюючи металеві двері, необхідно зробити для них надійне кріплення в стіні. Неякісна установка може звести на нівець виконання функцій найкращих дверей. Тому цю справу слід довірити професіоналам.

Броньовані двері

Броньовані двері

Серце дверей – замок. Їх потрібно, як мінімум, два – сувандальний і циліндричний.

При виборі дверей у заміський будинок слід звернути увагу на якість зовнішнього оздоблення. Плівки, якими обробляють двері знадвору, повинні бути призначені  для контакту із природним середовищем, стійкими до сонячних променів, дощу, морозу.

Важливим є зовнішній вигляд дверей. У виборі дизайну не має меж – наскільки наша фантазія і гаманець дозволять.

Отже, головне, щоб двері дарували нам відчуття спокою, безпеки, надійності, захищали  від холоду, шуму і гармонійно вписувались в архітектурний ансамбль дому.