Ціна на вхідні двері і як не переплатити

27.08.2014

Вхідні металеві двері є безпечними, надійними і задовольняють всі дизайнерські примхи господарів. У цьому сьогодні вже ніхто не сумнівається. Скільки ж коштують такі двері і як не переплатити?

Щоб дати відповідь на це запитання, потрібно знати, що формує ціну на вхідні двері. На вартість виробів впливають:

  • тип конструкції і якість металу (його товщина повинна бути не меншою, ніж 1,5 мм).
  • Дверні накладки (як правило, використовується МДФ). Їх товщина теж буває різною. Якщо ж двері контактують із зовнішнім середовищем (дощем, сонцем, морозом), то їх вкривають спеціальною термостійкою плівкою, пристосованою до всіх примх природи.
  • Термо-  та шумоізоляція (природні матеріали завжди дорожчі, але безпечніші). Також, слід звернути увагу на товщину утеплювача.
  • Замки (як правило, їх два). Тут економити не варто. Вони гарантуватимуть не тільки захист від проникнення грабіжників, але і те, що самі господарі вчасно потраплять до своєї оселі (дешеві замки нерідко виходять з ладу, і тоді без сторонньої допомоги не обійдеться).
  • Дизайн дверей (збільшують вартість дверей патинування, художнє різьблення, накладні елементи і тонування дверних накладок, а також скло і ковка).
  • Виробник. Варто пам’ятати, що посередники і транспортування здорожчують виріб. Краще купувати двері у виробника. Це запорука того, що в ціну не входять додаткові витрати.

І це ще неповний список. Ущільнення контурів, лиштви, вічка, фурнітура також формують ціну вхідних дверей.

Дім – це затишок, тепло і безпека. Із дверей починається наша «фортеця», отже, до їх вибору потрібно підходити відповідально. І якщо все добре зважити, то ціна відповідатиме якості!