Двері в інтер’єрі

Двері в інтер’єрі

24.09.2014

Театр починається з вішалки, а наш дім – з дверей. Безпека та зовнішній вигляд – головні критерії їх вибору.

Залежно від характеру інтер’єру, двері можуть бути непомітними або, навпаки, домінантою оселі. Головне, щоб картинка була цілісною та гармонійною. І вхідні двері не повинні випадати з неї. Первинним є стиль, в якому витриманий інтер’єр помешкання, але двері мають йому повністю відповідати. І що б ми не обрали – класицизм, модерн, мінімалізм чи африканський стиль… Тут важливо все: форма, розмір, колір, оздоблення, дверні ручки.

Вхідні двері впливають також на організацію внутрішнього простору приміщення. Декілька нехитрих прийомів суттєво змінять ситуацію. Наприклад, за допомогою кольору можна розставити акценти. Світлі тони або дзеркало, розміщене на внутрішній стороні вхідних дверей, візуально збільшать приміщення. Якщо ж йдеться про індивідуальний будинок, то освітити передпокій допоможе склопакет у дверному полотні або фрамуга.

Двері завжди вдало підкреслюють будь-який інтер’єр , і навпаки. Головне – смак і почуття міри. Сьогодні можна втілити найсміливіші проекти, і тут все залежить від фантазії і гаманця.