Життя крізь призму кольору

Гра світла крізь призму кольору

21.01.2015

Вітраж, що дарує неповторні емоції, перехоплює дух, змінює свій настрій і барви, здавна був модним елементом розкоші.

Художній вітраж – це надзвичайно гарний, особливий різновид монументально-декоративного мистецтва. Цікавий сам по собі, він набуває великої виразності у поєднанні з іншими видами мистецтв, особливо з архітектурою.

Життя крізь призму кольоруСучасні технології дозволяють створювати вітражі будь-якої складності. Сьогодні дизайнери все частіше застосовують їх у своїх творчих рішеннях. У класичному вітражі зображення переноситься на скло за допомогою макета. Всі деталі вирізають з різнобарвного скла за шаблонами та скріплюють в одне панно за допомогою латунної протяжки. Після цього, елементи спаюють в місцях їх стикування. Цей процес клопіткий, складний і дороговартісний. Але результат того вартий! Скло оживає, коли його пронизують сонячні промені, приміщення наливається магією кольору, а гра світла відкриває дивовижний захоплюючий чарівний світ. Велика кількість нових технологій і сучасні матеріали дозволяють отримати цю розкіш за доступну ціну.

Життя крізь призму кольоруВітражі гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр, доповнюють і збагачують його. Сьогодні «кольорове скло» використовується не тільки для оформлення вікон, а й дверей, пересувних і стаціонарних перегородок, підвісних стель, меблів і, навіть, підлог. Вітражні композиції здатні додати в приміщення незвичайного шарму і вишуканості.

Ви ще не застосовуєте вітражі в інтер’єрі? А даремно!