МДФ

Накладки з МДФ на вхідні двері

28.09.2015

МДФ – це деревоволокниста плита середньої щільності, екологічно чистий матеріал, так як основною зв’язуючою речовиною для дрібної дерев’яної стружки є не синтетичний, а натуральний матеріал лігнін, що входить до складу деревини. Виготовляється профіль МДФ шляхом сухого пресування дрібнодисперсної дерев’яної стружки під впливом високої температури і тиску.

МДФ володіє рядом переваг:

  • міцність;
  • вологостійкість;
  • стійкість до грибків, плісняви та інших мікроорганізмів;
  • довговічність;
  • не містить формальдегідів;
  • не втрачає форму, не розсихається і не деформується під впливом коливання температури і вологості;
  • низька ціна в порівнянні з натуральним деревом;
  • складається з однорідного матеріалу, а тому легко піддається фрезеруванню, що дозволяє створювати найрізноманітніші візерунки.

Накладки на вхідні двері, виготовлені з МДФ, – це одне з найкращих оздоблень металевих дверей. Накладки з МДФ покриваються плівками з ПВХ, які імітують структуру і колір різноманітних порід дерев. Це дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Металеві двері з накладками з МДФ володіють відмінними експлуатаційними характеристиками. Вони легко очищаються від забруднень.

Плівки з ПВХ

Плівки з ПВХ

Процес виготовлення металевих дверей з накладками з МДФ складається з кількох етапів. Спочатку на накладки з МДФ фрезою наноситься малюнок, вибраний замовником. Більша товщина МДФ дозволить виконати глибший візерунок. Після цього за допомогою потоку гарячого повітря на накладку з МДФ наноситься плівка з ПВФ необхідного кольору і фактури. Потім накладки з МДФ за допомогою саморізів кріпляться на металеве дверне полотно, яке попередньо вкрите антикорозійним засобом. На останньому етапі двері можна додатково оздобити патиною, накладними елементами і кованкою.

Коли ж накладки з МДФ по завершенні терміну експлуатації втратять свій привабливий зовнішній вигляд, їх можна замінити, прикріпивши нові на Ваші металеві двері.

Це все, що потрібно знати про накладки з МДФ, обираючи вхідні двері. Тепер вибір за Вами!