Гаражні ворота

Гаражні секційні ворота DoorHan – це сучасна високотехнологічна рухома конструкція воріт, призначена для встановлення в отвори невеликих і середніх розмірів ( шириною від 1800 до 6000 мм, висотою від 1800 до 3100 мм).

 

Секційні ворота DoorHan відповідають всім вимогам як європейського EN 13241-1, так і російкого стандарту  ГОСТ 31174-2003, що враховує всі особливості експлуатації в нашій країні.

Конструкція воріт має унікальні, в порівнянні з аналогами, властивостями. Завдяки сендвіч – панелям, а також системі ущільнювачів, гаражні секційні ворота DoorHan герметичні і наділені тепло- і звукоізоляційними властивостями. Вони оснащені системами безпеки експлуатації і розраховані на великий термін служби (мінімум 10 років), а також є легкими в управлінні.

Всі гаражі мають індивідуальні архітектурні та габаритні особливості.  У зв’язку з цим , компанія DoorHan розробила 9 серій гаражних секційних воріт – Yett 01, Yett 01S, Yett 02, Yett 02-30, Yett 02 – 30S, RSD01, RSD01S, RSD02 і «Premium», що відрізняються конструкцією і типами підйому полотна воріт. Підбір серії залежить від ряду факторів, але основними параметрами для вибору є висота притолоки, розміри бічних простінків і глибина гаража.

Гаражні ворота серії Yett 01 є втіленням сучасних конструкторських рішень. Вони відрізняються мінімальними вимогами до одвірка і високою швидкістю зборки.

Гаражні ворота серії Yett 01S виготовляються в 10 комплектах, що відрізняються типорозмірами, які призначені для самостійної зборки без залучення професійних монтажників .

Гаражні ворота серії Yett 02 є втіленням сучасних конструкторських рішень, відрізняються високою швидкістю зборки і мінімальними вимогами до віддалі від краю отвору до бічних стін.

Гаражні ворота серії Yett 02-30 виготовляються з сендвіч -панелей шириною 30мм і володіють тими ж перевагами та інноваційними технічними рішеннями, що й інші ворота Yett.

Гаражні ворота серії Yett 02 – 30S виготовляються в 12 комплектах стандартних розмірів. Полотно воріт збирається з сендвіч -панелей шириною 30мм.

Гаражні ворота серії RSD01 створені спеціально для гаражів з невеликою перемичкою і бічними простінками. Система урівноваження полотна воріт (механізм пружин розтягування) закріплюється на бічних простінках отвору.

Гаражні ворота серії RSD01S виготовляються в 10 комплектах стандартних розмірів, призначених для самостійної установки.

Гаражні ворота серії RSD02 можуть бути встановлені в приміщеннях з різними архітектурними особливостями, зокрема, з різною конструкцією одвірків і стелі, оскільки мають великий діапазон типів підйому. Для балансування полотна воріт використовується торсіонний механізм, який встановлюється на одвірку.

Гаражні ворота «Premium» володіють тими ж конструктивними особливостями що і ворота серій RSD02 і Yett 02. Вони виготовляються з панелей з алюмінієвим облицюванням, завдяки чому мають підвищену міцність і надійність. Ворота «Premium» – сучасне ексклюзивне дизайнерське рішення компанії DoorHan.

 

Вікна

В гаражні ворота DoorHan можуть бути врізані вікна з ударостійкого полікарбонату. Вони не тільки забезпечують природне освітлення гаража і відкривають огляд простору перед ним, але і виступають в якості декоративного елемента воріт. Вікна виготовляються в декількох варіантах – круглої або прямокутної форми. Кругле вікно має діаметр 360мм і виконується з окантовкою срібного кольору (RAL 7001). Прямокутні вікна виготовляються розміром 452×302 мм. Вони можуть бути декоровані хрестоподібними або ромбоподібними вставками з металевого плетіння золотого кольору. Обрамлення прямокутних вікон на вибір представлено в трьох кольорах – білому (RAL 9003), коричневому (RAL 8014) і золотистому (RAL 1004).

Кругле вікно

Кругле вікно

Прямокутне вікно з хрестоподібною вставкою

Прямокутне вікно з хрестоподібною вставкою

Прямокутне вікно з ромбоподібною вставкою

Прямокутне вікно з ромбоподібною вставкою

Прямокутне вікно

Прямокутне вікно

 

 

 

 

 

 

 

Врізна хвіртка (двері) – функціональне рішення, що створює додатковий доступ в приміщення при закритих воротах. ЇЇ міцність забезпечує вдосконалена конструкція і спеціально розроблена система алюмінієвих профілів, а теплоізоляцію гарантує подвійна система ущільнювачів.

Врізна хвіртка, врізні двері

Врізна хвіртка

 

Ригельний замок призначений для замикання воріт у закритому положенні з двох сторін. Він виготовляється з високоякісної сталі, надійний і протизламний. Завдяки цьому замок є суттєвою перешкодою при спробі несанкціонованого відкриття воріт.

Ригельний замок

Ригельний замок

Всі секційні ворота DoorHan обладнюються спеціальними ручками для відкриття воріт вручну. Завдяки їх ергономічній формі, цей процес не вимагає особливих зусиль.

Ручка

Ручка

 

Ручка

Ручка

 

 

 

 

 

 

 

      Дизайн

 

Тип поверхні

 

Тип поверхніТип поверхні 

 

 

 Кольори по Ral-карті

палітра

Імітація деревини

палітра 2