В гармонії з природою...

Міжкімнатні дерев’яні двері

Дерев’яні міжкімнатні двері – це завжди  елегантно, вишукано, модно. Вони міцні, довговічні і, головне, екологічно безпечні. Деревина як природній матеріал відповідає всім технічним і функціональним критеріям.

Ми раді запропонувати Вам міжкімнатні двері власного виробництва, виготовлені із зрощеного по довжині дубового євробрусу. Секрет досконалості нашої продукції – це ідеальне поєднання людської праці і сучасних технологій.

Дерев'яні двері

Дерев’яні двері

Забезпечуючи високу якість дверям, ми приділяємо багато уваги ретельній підготовці сировини.  Оздоблюємо їх дубовим шпоном товщиною 2,5мм-4,0мм і вкриваємо сертифікованими лаками на водній основі або масло-восками на натуральній основі (на вибір) торгової марки ADLER.

Євробрус

Євробрус

Всі замовлення виконуються індивідуально за розмірами клієнта і його побажаннями: малюнок, колір, скло, вітраж – все на Ваш смак.

Ми проводимо вимірювання, монтаж та обслуговування. Команда професіоналів швидко та якісно впорається із поставленим завданням.

Виготовляючи двері, ми слідуємо за світовими тенденціями, використовуємо новітні технології, тому пропонуємо нашим клієнтам високу якість за конкурентними цінами. Гарантуємо, що реалізація Ваших замовлень відповідатиме Вашим потребам. Ми не ставимо бар’єрів для творчості наших клієнтів, а завжди пропонуємо рішення, адаптовані до індивідуальних потреб.

Шукаєте двері? Ми чекаємо Вас!